В межах співпраці з програмою #EU4Business Кам’янець-Подільська громада презентувала відео про виробничі потужності міста. Фільм-візитівка був приурочений до Дня підприємця, який в Україні відзначається в першу неділю вересня.

Проте його практична мета – розповісти потенційним закордонним та українським стейкхолдерам (інвесторам, бізнес-партнерам, підприємцям з намірами релокуватися в межах України, клієнтам) про існуючий бізнес-потенціал громади, щоб залучити нові економічні ресурси та інструменти, людський капітал та свіжі ідеї до розвитку громади.

Вийшло цікаво. Пропонуємо іншим громадам надихнутися:

Довідкова інформація:

Програму міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП спільно фінансують ??Європейський Союз та ??уряд Німеччини і виконує німецька федеральна компанія GIZ Ukraine. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств #МСП, а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME, Кам’янець-Подільська міська рада