Запрошуємо підприємців з галузі дизайну відвідати 14-15 вересня заходи у Києві в межах #KyivDesignWeek.

Всі заходи безоплатні за умови попередньої реєстрації. Детальніше – за вбудованим посиланням.

Довідкова інформація:

Kyiv Design Week 2023 «Київ: Місто змін» реалізує Громадська спілка “Фонд підтримки реформ в Україні” за спільного фінансування від уряду Німеччини в межах проєкту міжнародної співпраці #ReACT4UA та від Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Стратегічну підтримку надає GIZ Ukraine.

? 14-15 вересня Kyiv Design Week у партнерстві з Zurich Design Weeks та за підтримки уряду Німеччини проведе ряд заходів у Києві.

Design Week – щорічна подія у світі дизайну, яка проходить у найбільших столицях світу як от Мілан, Париж, Лондон, Дубай та вважається найпрестижнішою подією у сфері дизайну.

? Цьогоріч Kyiv Design Week відбувається вперше одночасно на різних локаціях Цюриха й Києва, де представляє графічний, предметний, промисловий та колекційний дизайн, кібермоду, мистецтво та ремесла. Під час заходу європейці зможуть познайомитися із сучасним українським дизайном у всіх його проявах.

Основні події продовжуються у Цюриху, де протягом трьох тижнів проходять виставки, дискусії, презентації, лекції, покази документальних фільмів та перформанси, які розповідають європейцям про Україну та її таланти.

? Програма в Цюриху:

? Із 31 серпня по 19 вересня в Museum für Gestaltung Zürich відбувається інтерактивна виставка Design Zentrale × Zurich Design Weeks. У рамках виставки 13 вересня проходить низка лекцій Crossing Kyiv Talks.

? З 12 по 19 вересня на локації Thomas Kurer Galerie в партнерстві з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відбудеться виставка Crossroads of Time.

? 19 вересня в локації MY BENI відбудеться паралельний івент – офіційна вечірка закриття Zurich Design Weeks, під час якого українська діджейка і дизайнерка інтер’єрів Йова Ягер зіграє DJ-set.

Детальна інформація: https://www.kyivdesignweek.com.ua/

? Програма в Києві:

? Із 14 по 15 вересня пройде подія Kyiv: City of Changes, в рамках якої 14 вересня відбудеться панельна дискусія «Історії успіху сучасних українських креативних бізнесів», де українські дизайнери обговорять критичні точки на шляху втілення мрії.

? інноваційний простір MacPaw Space (вул. Велика Васильківська, 100)

? 15 вересня за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відбудеться презентація «Дизайн змін для креативної економіки», під час якої буде представлено бачення спільнотворення майбутньої екосистеми креативних індустрій.

? 19 вересня за підтримки посольства Швейцарії в Україні пройде презентація Crossing Kyiv (видання NO MAD Paper).

? Naked Room (вул. Рейтарська, 21)

? 15 вересня відбудеться благодійний акустичний концерт на честь завершення Kyiv Design Week у Цюриху та Києві.

? Vozianov Studio (вул. Івана Франка, 17В, вхід з вулиці Лисенка)

Деталі та реєстрація: https://www.facebook.com/events/6574340282673150/

? Kyiv Design Week 2023 «Київ: Місто змін» відбувається в межах проєкту TIPSTER: «Trade, Intellectual Properties Support, and Technical Regulation», що реалізує Громадська спілка «Фонд підтримки реформ в Україні» за фінансової підтримки уряду Німеччини в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), виконавцем якого є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнер Kyiv Design Week – Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

#ReACT4UA, #gizSME, #TIPSTER