З метою розвитку бізнесу крафтового виробництва Полтавської області 16 серпня 2023 р. провели бізнес-форум «Крафтове виробництво Полтавщини: стан та перспективи розвитку».


? Даний захід проходив в рамках реалізації грантового проєкту «Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу» в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

? У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади.

✅ На бізнес-форумі з цікавими доповідями про перспективи розвитку крафтового бізнесу на Полтавщині виступили представники крафтового бізнесу:

1. Роман Камалетдінов, ФОП, співзасновник бренду Endorfine Jam, голова ГО «Асоціація крафтових виробників Полтавщини»;

2. Іван Дегтяр, голова правління Садівничого товариства «Мрія», співзасновник бренду «Адамівка»;

3. Ірина Бабич, ФОП, власниця ягідної ферми «Черемушки»;

4. Тетяна Чернікова, ФОП, керівниця «Greenforyou.food – смачна їжа в пакетах»;

5. Володимир Опришко, співзасновник бренду «Сергіївський продукт»;

6. Станіслава Бабич, ФОП, власниця пекарні «Хорс»;

7. Вікторія Подольська, ФОП, засновниця майстерні крафтового шоколаду «Afrodiziak»;

8. Максим Шерстюк, власник бренду «Pasta Perfetta»;

9. Яків Асмолов, співвласник ТОВ «Каскад»;

10. Катерина Скрильник, керівниця ФГ «Володар-С», «Фортуна-2015».

✔️ На заході була унікальна можливість познайомитись з понад 20 представниками крафтового виробництва, які виробляють продукцію із доданою вартістю (молочна продукція, продукти борошномельної та круп’яної промисловості, соки, джеми, мед, м’ясні, хлібобулочні та кондитерські вироби, продукція аквакультури, плодоовочева продукція, текстильні та керамічні вироби), почути успішні кейси розвитку крафтового бізнесу в умовах війни.

?Дякуємо представникам крафтового бізнесу за Вашу працю та участь на бізне-форумі та програмі міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за можливість реалізувати такий важливий захід.

? Захід організований ГО “Регіональний розвиток України” в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua