Кам’янець-Подільський та Вісбаден підписали Угоду про партнерство

За сприяння програми #EU4Business, Українське місто #КамянецьПодільський (Хмельницька область) та німецьке місто #Вісбаден (земля Гессен) уклали Угоду про партнерство між містами. Документ скріпили підписами 11 вересня 2023 року мер Михайло Посітко та мер Герд-Уве Менде (Gerd-Uwe Mende).

Партнерство спрямоване на обмін знаннями та досвідом у галузях освіти та науки, економіки та підприємництва, охорони здоров’я, міського та сталого розвитку, культури, архітектури, охорони пам’яток, туризму, спорту, енергоефективності, охорони навколишнього середовища тощо. Така співпраця має допомагати містам розвивати дружні зв’язки та економіку, і в результаті підвищувати добробут мешканців.

Запис про подію внесли в урочисту Золоту Книгу міста Вісбаден, де з 1901 року реєструють інформацію про гостей міста, яких урочисто приймали в бальній залі ратуші – видатних діячів у сферах політики, війська, науки, бізнесу та технологій, спорту та культури.

Також під час зустрічі українська делегація презентувала німецькій стороні відео про місто Кам’янець-Подільський. У свою чергу, Вісбаден підготував для українських друзів маршрут пішої екскурсії для знайомства з історією і сучасними здобутками міста.

?«Ми можемо визначити курс у меріях і сформувати основу для відносин між нашими містами. Але чи буде ця рамка наповнена життям, суттєво залежить від того, чи справді люди зустрічаються та знайомляться один з одним, чи виникають між громадянами дружні точки дотику, крім офіційних контактів. І це відбувається між Вісбаденом і Кам’янцем-Подільським вже 30 років», – наголосив ?Герд-Уве Менде, бюргермейстер міста Вісбаден.

?«Співпраця Кам’янця-Подільського та Вісбадена може призвести до важливих обмінів і виняткових можливостей розвитку. Разом ми можемо зробити наші міста кращими місцями для життя, роботи та дозвілля», – зазначив ?Михайло Посітко, міський голова міста Кам’янець-Подільський.

Нагадаємо, між двома ратушами Кам’янця-Подільського та Вісбадена – 1601 кілометр. Протягом останніх 30 років завдяки «Вісбаденській партнерській асоціації» між обома містами утворилася дружба. Мешканці підтримували локальні проєкти, організовували пожертви та перевезення різного виду допомоги. А відтепер дружба закріпилася офіційно через Угоду.

Довідкова інформація:

Поглиблення офіційних стосунків міста Кам’янець-Подільський з містами-побратимами у країнах ??ЄС відбувається за підтримки програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку спільно фінансують ??Європейський Союз та ??уряд Німеччини та реалізує німецька федеральна компанія GIZ Ukraine. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю GIZ і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME, Кам’янець-Подільська міська рада