Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.


❇️ У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади. Виконавцем проєкту є громадська організація «Регіональний розвиток України».

✅ 18.04.2023 р. Svitlana Tul, заступниця директорки Агенція регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції”, к.е.н., доцентка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ провела онлайн-тренінг за темою «Особливості ведення міжнародних переговорів та укладання комерційних контрактів» в рамках навчальної програми «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

❇️ На заході із представниками бізнесу вдалось обговорити ? особливості підготовки та організації ділових зустрічей із закордонними бізнес-партнерами; ? ознайомитися із нюансами ведення міжнародних ділових переговорів; ? розкрити сутність, види та зміст міжнародних комерційних угод; з’ясувати особливості вибору міжнародного ринку і контрагента угоди у зовнішньоекономічній діяльності; ? дослідити структуру міжнародного комерційного контракту; ознайомитись з міжнародними комерційними умовами Incoterms 2020; ? обговорити особливості укладення міжнародних комерційних контрактів в умовах воєнного стану; ? з’ясувати специфіку виконання міжнародних комерційних контрактів; розглянути особливості укладення контрактів GAFTA в Україні; ? розглянути проформи контрактів FOSFA та арбітражні правила FOSFA.

?Запрошуємо представників бізнесу (власників, керівників, менеджерів ЗЕД) Полтавської області до участі у наступних онлайн-тренінгах.

?Просимо заповнити реєстраційну форму для проходження навчання за посиланням: https://forms.gle/WkaMcZaj2tFXgdBZ7

✔️Тільки зареєстровані учасники після проходження навчання отримають електронний сертифікат та навчальні матеріали.

? Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua