Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.


? У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади. Виконавцем проєкту є громадська організація «Регіональний розвиток України».

❇️ 20.04.2023 р. Тетяна Юрченко, віце-президентка Полтавська Торгово-Промислова Палата провела онлайн-тренінг за темою «Консультаційні послуги Полтавської торгово-промислової палати з питань організації зовнішньої торгівлі» в рамках навчальної програми «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

? На заході представники бізнесу дізналися про ? особливості роботи Полтавської торгово-промислової палати та послуги, які вона надає; ? отримали інформацію стосовно процедури реєстрації торгової марки за співпраці з Полтавською торгово-промисловою палатою; ? обговорили специфіку організації виставок та ярмарок Полтавською торгово-промисловою палатою, а також надання її послуг з організації зовнішньої торгівлі; ?з’ясували як взаємодіє Полтавська торгово-промислова палата з бізнесом в умовах війни.

? На практичному занятті представники бізнесу заповнили Заявку-декларацію щодо отримання сертифікату походження на послуги.

✅ Запрошуємо представників бізнесу (власників, керівників, менеджерів ЗЕД) Полтавської області до участі у наступних онлайн-тренінгах.

? Просимо заповнити реєстраційну форму для проходження навчання за посиланням: https://forms.gle/WkaMcZaj2tFXgdBZ7

? Тільки зареєстровані учасники після проходження навчання отримають електронний сертифікат та навчальні матеріали.

✔️ Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Регіональний розвиток України” та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.