Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.


❇️ У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади. Виконавцем проєкту є громадська організація «Регіональний розвиток України».

✅ 24.04.2023 р. Vita Klymenko, директорка Агенція регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції”, к.е.н., доцентка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ та Svitlana Tul, заступниця директорки Агенція регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції”, к.е.н., доцентка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ провели онлайн-тренінг за темою «Маркетинг, брендинг та просування бізнесу у мережі Інтернет» в рамках навчальної програми «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

✔️На заході представники бізнесу розглянули ? основи цифрового маркетингу у соціальних мережах (Social Media Marketing); ? визначили цифрові канали комунікації бізнесу з потенційними клієнтами; ? з’ясували сучасні тренди візуального оформлення соціальних мереж Facebook / Instagram; ? дізналися про можливості розробки візуальної концепції бренду для соціальних мереж; ? ознайомились із використанням візуальних редакторів для створення та обробки контенту: Figma, Canva, Instories; ? з’ясували як можна підготувати графічний контент (рекламні буклети та постери) для Facebook / Instagram, робота з фотостоками, наповнення профілів в Facebook / Instagram; ? оцінили цільову аудиторію, підготували аватару потенційного клієнта з візуальним контентом; ? проаналізували діяльність конкурентів у соціальних мережах.

❇️ Запрошуємо представників бізнесу (власників, керівників, менеджерів ЗЕД) Полтавської області до участі у наступних онлайн-тренінгах.

? Просимо заповнити реєстраційну форму для проходження навчання за посиланням: https://forms.gle/WkaMcZaj2tFXgdBZ7

?Тільки зареєстровані учасники після проходження навчання отримають електронний сертифікат та навчальні матеріали.

? Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Регіональний розвиток України” та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #city_support_EU_Germany_GIZ