Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.


??У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади. Виконавцем проєкту є громадська організація «Регіональний розвиток України».

☑️ 11.04.2023 р. Анна Артеменко, завідувачка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин, к.е.н., доцентка ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ та Людмила Франко, старша викладачка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ провели онлайн тренінг за темою «Організація експортно-імпортних операцій» в рамках навчальної програми «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

✔️ На заході представники бізнесу дізналися про ? види митних режимів в Україні; ?з’ясували етапи імпортних та експортних операцій; ? обговорили процедуру акредитації в митних органах; визначили перелік необхідних документів для здійснення експортно-імпортних операцій; ⚪️ роз’яснили процедуру митного оформлення товарів при здійсненні експортних операцій; ? з’ясували особливості митного оформлення товарів при здійсненні імпортних операцій; ? ознайомилися з Європейським досвідом формування інституту АЕО та запровадження його в національну митну систему

❇️ Запрошуємо представників бізнесу (власників, керівників, менеджерів ЗЕД) Полтавської області до участі у наступних онлайн тренінгах.

✅ Просимо заповнити реєстраційну форму для проходження навчання за посиланням: https://forms.gle/WkaMcZaj2tFXgdBZ7

? Тільки зареєстровані учасники після проходження навчання отримають електронний сертифікат та навчальні матеріали.

‼️ Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #city_support_EU_Germany_GIZ