Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.


?У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади. Виконавцем проєкту є громадська організація «Регіональний розвиток України».

✅ 28.04.2023 р. Наталія Педченко, перша проректорка ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ, д.е.н. та Вікторія Стрілець, професорка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ, доцент, д.е.н. провели онлайн-тренінг за темою «Діджиталізація МСП як важливий інструмент виживання в кризовому середовищі: досвід зарубіжних країн» в рамках навчальної програми «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

✅ На заході представники бізнесу ознайомились ? з діджиталізацією як драйвера розвитку бізнесу у кризовому середовищі; ? обговорили світові тренди діджиталізації бізнесу; ? розглянули кращі практики ЄС та України з державної підтримки цифрової трансформації; ?з’ясували особливості національної політики зарубіжних країн щодо використання онлайн-платформ малим та середнім бізнесом; ? дізналися про розвиток навичок та компетенцій підприємця в епоху цифрових технологій (інтернет речей; хмарні обчислення; ?Big data та аналітика; штучний інтелект); ?обговорили практичні кейси фінансової підтримки діджиталізації малого та середнього підприємництва у країнах Європейського Союзу та Україні; ⚪️з’ясували специфіку взаємодії держави та бізнесу у цифровій трансформації економіки.

‼️ Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Регіональний розвиток України” та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #city_support_EU_Germany_GIZ