Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.

? Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.

? У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади. Виконавцем проєкту є громадська організація «Регіональний розвиток України».

❇️ 14.03.2023 р. було проведено перший онлайн тренінг за темою «Організаційно-правові форми ведення бізнесу» в рамках навчальної програми «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

✅ Провела тренінг Альона Гончаренко, керівниця Дія.Бізнес І Полтава, на якому

представники бізнесу мали можливість дізнатися про ❇️ основні форми ведення бізнесу (одноосібне володіння, партнерство, корпорація);

❇️ етапи реалізації підприємницької ідеї; вибір організаційно-правової форми підприємницької діяльності;

❇️ державну реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності.

?Представники бізнесу на онлайн тренінгу мали можливість виконати практичне завдання в частині отриманих знань щодо процедурних питань створення бізнесу.

?Учасники заходу дізналися про особливості фінансової діяльності в підприємницькому управлінні та бізнес-плануванні в підприємницькій практиці.

?Виконуючи практичне завдання представники бізнесу отримали можливість навчитися розробляти бізнес-плани для свого бізнесу.

‼️Запрошуємо до участі у подальших онлайн-тренігах представників бізнесу (власників, керівників, менеджерів ЗЕД) Полтавської області. Для участі в тренінгу необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/WkaMcZaj2tFXgdBZ7

?‍?Зареєстровані учасники, які пройдуть навчання, отримають електронний сертифікат та матеріали за програмою навчання.

☝️Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #city_support_EU_Germany_GIZ