Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.

? Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.

❇️ У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади. Виконавцем проєкту є громадська організація «Регіональний розвиток України».

✅ 16.03.2023 р. організували онлайн тренінг за темою «Бізнес-планування та проєктний менеджмент» в рамках навчальної програми «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

?Провела тренінг Людмила Франко, старша викладачка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ.

На тренінгу представники бізнесу дізналися про ✅роль бізнес-планування та проєктного менеджменту в розвитку підприємництва; ✅особливості розроблення бізнес-плану в міжнародній та вітчизняній практиці; ✅зрозуміли важливість дотримання основних етапів та логіки розробки основних розділів бізнес-плану; ✅з’ясували особливості презентації бізнес-плану чи проєкту.

?Виконуючи практичне завдання представники бізнесу склали бізнес-плани для своїх компаній в рамках Урядового проєкту «єРобота».

?Запрошуємо на подальші онлайн треніги представників бізнесу (власники, керівники, менеджери ЗЕД) Полтавської області, заповнити реєстраційну форму для проходження навчання: https://forms.gle/WkaMcZaj2tFXgdBZ7

❇️Зареєстровані учасники, які пройдуть навчання, отримають електронний сертифікат та матеріали за програмою навчання.

‼️Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #city_support_EU_Germany_GIZ