Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.

У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади. Виконавцем проєкту є громадська організація «Регіональний розвиток України».

? 21.03.2023 р. провели онлайн тренінг за темою «Інструменти фінансування та підтримки бізнесу» в рамках навчальної програми «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

✅ Провела тренінг Альона Гончаренко, керівниця Дія.Бізнес І Полтава. На тренінгу представники бізнесу дізналися ?про можливості державної підтримки бізнесу: ☑️інституції, їх ролі та інструменти; ?дізналися про кредити, податкові пільги та місцеву підтримку бізнесу; ?ознайомилися з міжнародними грантовими програмами та можливостями для розвитку українського бізнесу; ?дізналися про можливості краудфандингу для розвитку бізнесу.

❇️Представники бізнесу виконали практичне з підготовки бюджету для реалізації своєї ідеї, яка сприятиму розвитку їх бізнесу.

?Запрошуємо на подальші онлайн треніги представників бізнесу (власники, керівники, менеджери ЗЕД) Полтавської області, заповнити реєстраційну форму для проходження навчання: https://forms.gle/WkaMcZaj2tFXgdBZ7

?Зареєстровані учасники, які пройдуть навчання, отримають електронний сертифікат та матеріали за програмою навчання.

‼️Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #city_support_EU_Germany_GIZ