Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.


?У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади. Виконавцем проєкту є громадська організація «Регіональний розвиток України».

?23.03.2023 р. підприємці регіону мали змогу долучитися до онлайн тренінгу за темою: «Інновації та інтелектуальний капітал в умовах сучасного розвитку МСП» в рамках навчальної програми «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

✅Досвідчені тренери Людмила Франко, старша викладачка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ та Ольга Шкурупій, професорка кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Полтавський державний аграрний університет – ПДАУ ділилися знаннями про інтелектуальний капітал МСП та інформацію як ресурс сучасного бізнесу, поняття інтелектуальної власності та регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності: вітчизняна та міжнародна практика; обговорювали з бізнесом інноваційність бізнесу у контексті особливостей сучасного періоду воєнно-політичного та економічного розвитку України; розглянули інноваційні компанії у сфері малого та середнього бізнесу; з’ясували тренди венчурних інвестицій та новітніх бізнес-ідеї для малого і середнього бізнесу в країнах Європи та США; дослідили закордонний досвід підтримки малого та середнього підприємництва та розглянули програми підтримки МСП в Україні.

?Запрошуємо представників бізнесу (власників, керівників, менеджерів ЗЕД) Полтавської області до участі у наступних подальші онлайн тренінгах, Просимо заповнити реєстраційну форму для проходження навчання за посилання: https://forms.gle/WkaMcZaj2tFXgdBZ7

Тільки зареєстровані учасники після проходження навчання отримають електронний сертифікат та навчальні матеріали.

?Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #city_support_EU_Germany_GIZ