Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.

?У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади. Виконавцем проєкту є громадська організація «Регіональний розвиток України».

✅30.03.2023 р. Олексій Нестуля, ректор Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ, д.і.н., професор та Світлана Нестуля, директорка навчально-наукового інституту лідерства, д.п.н., доцент, професор кафедри педагогіки та суспільних наук Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ провели змістовний онлайн тренінг за темою «Розвиток лідерських компетентностей підприємців» в рамках навчальної програми «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

?На заході представники бізнесу дізналися про сучасні визначення лідерства та особистості лідера; ?з’ясували особливості структури підприємницької компетентності ЄС за Entre-Comp Framework; ?опанували сфери компетентностей «Ідеї» за Entre Comp; обговорили специфіку формування компетенції «Мобілізувати інших» за Entre Comp; ?оволоділи компетенціями «Працювати з іншими» за Entre Comp.

❇️Запрошуємо представників бізнесу (власників, керівників, менеджерів ЗЕД) Полтавської області до участі у наступних онлайн тренінгах., Просимо заповнити реєстраційну форму для проходження навчання за посиланням: https://forms.gle/WkaMcZaj2tFXgdBZ7

?Тільки зареєстровані учасники після проходження навчання отримають електронний сертифікат та навчальні матеріали.

‼️Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #city_support_EU_Germany_GIZ