Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.

У проєкті беруть участь Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська територіальні громади. Виконавцем проєкту є громадська організація «Регіональний розвиток України».

❇️04.04.2023 р. Alina Tkachenko, директорка Навчально-наукового інституту денної освіти, к.т.н., доцент Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ провела онлайн тренінг за темою «Організація виробництва харчової продукції та проходження сертифікації» в рамках навчальної програми «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

✅На заході представники бізнесу дізналися про інтеграцію України до ЄС в частині реформи харчового законодавства, ? ознайомилися з процедурою реєстрації оператора ринку харчових продуктів, ?дізналися, як отримати експлуатаційний дозвіл, ?про особливості державних перевірок операторів ринку харчових продуктів: планові, позапланові, ?гігієнічні вимоги до операторів ринку харчових продуктів, ?важливість впровадження Системи НАССР: 7 принципів, 12 кроків, ?про Сертифікацію харчових виробництв: від аудиту до отримання сертифікату (Global G.A.P., ISO 22000, FSSC, BRC).

?Представники бізнесу виконали практичну роботу з розроблення програм-передумов та мали можливість скласти план НАССР.

?Запрошуємо представників бізнесу (власників, керівників, менеджерів ЗЕД) Полтавської області до участі у наступних онлайн тренінгах. Просимо заповнити реєстраційну форму для проходження навчання за посиланням: https://forms.gle/WkaMcZaj2tFXgdBZ7

✅Тільки зареєстровані учасники після проходження навчання отримають електронний сертифікат та навчальні матеріали.

‼️Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #city_support_EU_Germany_GIZ