СУП в межах програми EU4Business: Connecting Companies оголошує третю хвилю активності leverist!

Відтепер ще більше ?? українських компаній зможуть представити свою продукцію на бізнес-метчмейкінговій платформі leverist.de.

Запрошуємо компанії, які вже експортують або тільки відкривають для себе експортні напрямки в країни ЄС, заповнити опитувальники, щоб потрапити на платформу leverist.de та отримати доступ до тисяч європейських компаній.

Також в межах leverist.3.0. вже традиційно передбачені персональні консультації для компаній. Вони включатимуть інформацію про країни, які пропонують найвигідніші умови, канали пошуку партнерів, головних гравців ринку, тарифного регулювання ринків обраних країн, логістичні умови та необхідну документацію для початку здійснення ЗЕД.

Кожна така компанія отримає детальну аналітику для її експортних можливостей з урахування специфіки продукту, а також бажаної географії та обсягів для експорту.

Щоб потрапити у long-list компаній на розміщення на платформі та отримання консультації, потрібно до 30 вересня заповнити дві анкети за посиланням

?Про компанію: https://bit.ly/48sfJzs

?Про товари: https://bit.ly/3EBTitU

Поспішайте, буде обрано всього 15 компаній❗️

Проєкт реалізується в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка співфінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини. Виконавець програми: німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Партнер з виконання грантового конкурсу: Спілка українських підприємців – СУП.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME