Як програма #EU4Business допомагає українським підприємствам налагоджувати взаємовигідні партнерські зв’язки та експорт в країни ЄС.

Поки інші компанії думають, чи брати участь у міжнародних виставках, Дунайський Аграрій уже підкорює світ ?

Команда «Дунайського аграрія» переконана, що участь у BIOFACH — справжній must-have для виробників органічного сектору, саме тому вони не один рік поспіль беруть участь у заході, під час якого проводять багато B2B-зустрічей з потенційними партнерами та залучають нові релевантні контакти.

? За результатами участі в цьогорічному BIOFACH найближчим часом «Дунайський аграрій» планує постачання 200 тонн кавунів та 100 тонн динь до Румунії ?? та Німеччини ??.

До речі, напрацювання попередніх років допомогло аграрному підприємству налагодити експорт кавунів, персиків, динь, зернових культур до Франції ??, Швейцарії ??, Чехії ??, Латвії ??, Литви ??, Австрії ??, Південної Кореї ??, Японії ??, Великобританії ?? та Нідерландів ??.

Більше про досвід компанії «Дунайський аграрій» розповіли в новому матеріалі за лінком — https://cutt.ly/Pwg4whK7

Бажаєте розширити експорт та залучитися новими партнерствами? Тоді розкриємо секрет ? — скоро анонсуємо набір учасників Національного павільйону України на BIOFACH 2024. Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити!

*Національний павільйон України на BIOFACH 2023 організований Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес у партнерстві з Міністерство аграрної політики та продовольства України, Органічна Україна, Ukrainian Berries Association та Органічна ініціатива за підтримки ЄС та уряду Німеччини через програму EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП у партнерстві з GIZ Ukraine, ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні, за фінансування Швейцарії, швейцарсько-українських програм Quality FOOD Trade Program та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D), IFOAM – Organics International та проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA).