13.09.2023 розпочав діяльність спільний консультаційний центр «Єдине вікно для бізнесу»

?13.09.2023 розпочав діяльність спільний консультаційний центр «Єдине вікно для бізнесу» на базі Агенція регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції” за участі представників органів місцевого самоврядування Оржицької, Решетилівської, Лохвицької, Машівської, Заводської, Білицької, Сенчанської територіальних громад.

?Функціонування спільного консультаційного центру «Єдине вікно для бізнесу» стало можливим завдяки реалізації грантового проєкту «Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу» в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

✅У межах діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва Полтавської області на робочій нараді директорка Агенції Вита Клименко та заступниця директорки Svitlana Tul погодили концепцію, дорожню карту та план заходів спільного консультаційного центру «Єдине вікно для бізнесу» на 2023‐2025 роки з менеджерами місцевих консультаційних центрів громад-учасниць проєкту. Отримана комп’ютерна техніка в рамках грантового проєкту дозволяє надавати якісні консалтингові послуги для місцевого бізнесу.

?Захід організований ГО «Регіональний розвиток України» в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua