22 та 23 квітня в полтавському центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес відбудеться інтенсив «Експорт для виробників Полтавщини»

Організатори заходу: Дія.Бізнес та Міжнародна організація з міграції (МОМ).

✅Ця подія — для виробників крафтової продукції з Полтавської області. На учасників чекає 16 годин навчання з топспікерами України. Це 8 освітніх модулів про експорт: від підготовки до перших поставок за кордон.

❓Виробники дізнаються про нові ринки, логістику, документообіг, фінанси та багато іншого. Два дні повного занурення у світ експорту та безліч корисних знайомств — все, що потрібно, щоб почати експортувати.

❇️Програма інтенсиву:

1. Підготовка до експорту: перші кроки.

2. Стратегія та моделі виходу на експортний ринок.

3. Використання маркетплейсів в експортній діяльності.

4. Оцінка відповідності продукції для експорту.

5. Юридичні аспекти експорту.

6. Логістика і митне оформлення товарів.

7. Фінансові аспекти експорту.

8. Маркетингові онлайн-інструменти для експортерів.

‼️Для кого ця подія?

Долучитися до інтенсиву зможуть 50 виробників крафтової продукції, які працюють у Полтавській області і які хочуть розширити географію продажів на закордонні ринки. Це можуть бути ФОПи, власники та керівники малого та середнього бізнесу, менеджери з розвитку бізнесу та спеціалісти з експорту.

✅Які умови?

Участь в інтенсиві є безоплатною. Організатори забезпечують учасників житлом та харчуванням. Долучитися до події зможуть 50 крафтових виробників, що відповідатимуть вимогам щодо їхнього виробництва та продукції.

✅Як долучитися?

Аби взяти участь у конкурсному відборі, треба заповнити коротку анкету про себе та свій бізнес. Дедлайн — 10 квітня. А до 17 квітня кожен зареєстрований отримає відповідь на пошту.

✅Допоможемо разом локальному бізнесу вийти на міжнародний ринок та почати експортувати свої товари.

?Захід реалізується в рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу» (грудень 2021 року – травень 2024 року), що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).