Фермерське господарство „Лісовий Равлик” (ФГ „Лісовий Равлик”)

 • Код ЄДРПОУ/ ідентифікаційний номер фізичної особи-платника податків:

  43734800

 • Опис діяльності:

  Фермерське господарство “Лісовий Равлик” — унікальна ферма, де вирощуються близько 700-800 тисяч молюсків двох видів: Helix Aspersa Maxima і Helix Aspersa Muller. Там видобувають слиз та продають його косметичним компаніям. Основними видами діяльності господарства є вирощування равликів в промислових масштабах; підготовка напівфабрикатів для ресторанів, кафе, торгівельних залів; екскурсії для туристів; дегустація в ресторані на території ферми, навчання технології вирощування равликів.

  На фермі “Лісовий равлик” займаються не лише вирощуванням промислового равлика, а й переробкою та створенням готових напівфабрикатів для поставок в ресторани, кафе, торгові мережі. Також тут налагоджений прийом туристів. Відвідувачі мають можливість ознайомитися, як проходить повний цикл по вирощуванню їстівного равлика, продегустувати делікатеси, фірмовий паштет, мариноване філе равлика та ікру. Скуштувати смачне і ніжне м’ясо равлика, яке готують професіонали за найкращими рецептами можна в ресторані “Лісовий Равлик”.

  На фермі “Лісовий равлик” вирощують близько 10 тонн равлика. Більшу частину продають на експорт до Італії, Іспанії, Португалії та Франції.

 • Асортимент продукції:

  Ескарго під 6 соусами, ікра равлика, мариновані равлики.

 • Канали збуту продукції:

  Соціальні мережі, веб-сайт (інтернет-магазин), власний фірмовий магазин.

 • Директор/керівник:

  Яхно Сергій Станіславович

 • Контактна особа:

  Яхно Сергій Станіславович, співзасновник, голова ФГ
  [email protected]
  +380953605777

 • Соціальні мережі:

    

Равлики - Forest Snail
Ферма - Forest Snail
Чашка з равликом - Forest Snail
365631323_696384219152983_5682383829491949556_n